Mario Di Pasquale

Aš jau seniai gyvenu Vilniuje ir pastaruoju metu daugiausiai koncertuoju Lietuvoje. Gyvai atlieku itališką muziką. Man patinka įvairūs muzikos žanrai: bliuzas, džiazas, folkas, lengvoji muzika.

Mano repertuare yra ir neapolietiškų, visame pasaulyje puikiai žinomų dainų. Groju klasikine gitara, akustine gitara, elektrine gitara, bosu. Taip pat kuriu dainas ‒ rašau žodžius ir muziką. Šias dainas esu įtraukęs į savo koncertų programą.

Taip pat koncertavau Italijos nacionaliniame radijuje ir televizijoje, pasirodžiau per „Videomusic“ (dabar „MTV Italia“) kanalą. Ne kartą surengiau koncertus prestižiniuose Italijos klubuose „Insomnia“ ir „Mississipi“, taip pat esu koncertavęs užsienyje. Sulaukiau žymių, tarptautinį pripažinimą turinčių muzikantų palaikymo.

Koncertavau

Be to, koncertavau tarptautiniuose festivaliuose „Griežynė“, „Skamba skamba kankliai“, „Pokrovskije Kolokola“, Europos menų festivalyje. Taip pat pasirodžiau „(Re)Start: urbanistiniame skaitymo festivalyje“. Ne kartą surengiau koncertų įvairių Lietuvos miestų klubuose.

Pastarasiais metais turėjau galimybę koncertuoti su nemažu būriu Lietuvos muzikantų. Ypač džiaugiuosi, kad galėjau koncertuoti kartu su maestro ir kompozitoriumi Algirdu Klova, maestro Kęstučiu Kuzmicku, smuikininke Ieva Kirilauskaite, grupėmis „Raskila“, „Noragas“, „Ryna“, „Muzikontais iš pa Utenas“ ir „Sadunais“.

Institucijos

Festivaliai ir Tarptautiniai festivaliai

Restoranai ir Pub’ai

3pub
maurizio pizzeria

Kita

Diskografija

Mario Di Pasquale – Spotify

Džiazas

Bliuzas

Folkmuzika

Susisiekite su manimi

I’ vulesse che ‘stu munno se sapesse accuntenta’
‘e ‘nu sciore e ‘na carezza e ‘nu mare ra guarda’.
I’ vulesse, i’ vulesse.

Mario Di Pasquale

Credere in Te, sembrava così facile avere certezze, ma senza Te mi sembra tutto inutile cercare risposte.

Mario Di Pasquale

Aš, Mario Di Pasquale, gyvai atlieku itališką muziką. Koncertuoju restoranuose, kavinėse, baruose, klubuose, privačiose šventėse, vakarėliuose, per gimtadienius, mergvakarius ir bernvakarius, vestuves, visur ten, kur reikia puikios gyvos muzikos.

SUSISIEKITE SU MANIMI